Ohlasy Našich Klientů
Victor

“Společnost CZECH Exclusive jsem objevil v podstatě náhodou v roce 2012, kdy jsem měl v plánu realizovat svůj podnikatelský projekt v České republice. CZECH Exclusive je tým specialistů, kteří pracují rychle a profesionálně, právě oni navrhli koncept mé budoucí restaurace a další možnosti, jak ji rozvíjet. Tým CZECH Exclusive také vybral vhodný nebytový prostor, který poté byl poté zrekonstruován a zcela vybaven vhodným zařízením. Následně sehnali i kvalifikovaný personál. V březnu roku 2013 mi společnost CZECH Exclusive dodala plně funkční podnik na jednom z nejrušnějších míst v Praze, v Karlíně. Spolupráce s CZECH Exclusive mi umožnila zredukovat čas a energii vloženou do zahájení podnikání. Komunikace mezi mnou a CZECH Exclusive byla absolutně bezproblémová, vždy jednali v mém nejlepším zájmu, a to i v tom finančním.”

Olga

“CZECH Exclusive mohu jen doporučit, je to tým odborníků, kterým můžete důvěřovat. Právě oni mi pomohli při výběru vhodného bytu, který odpovídal mým finančním možnostem, ale i mým přáním. Dostala jsem od CZECH Exclusive několik zajímavých nabídek v podstatě ihned. Platební transakce, ale i všechny právní úkony byly provedeny na jedničku. V důsledku dalších událostí jsem potřebovala pronajmout byt, s tím mi také tým CZECH Exclusive pomohl a pomáhá do dnes. O několik let později, v prosinci 2013 jsem kontaktovala CZECH Exclusive znovu s tím, že hledám vhodné komerční prostory pro své podnikání, ani v tomhle mě nenechali. V současné době CZECH Exclusive rozvíjí podnikatelský plán pro můj budoucí obchod s potravinami a bistro. Až bude projekt dokončen vím jistě, že společnost zveřejní adresu mého obchodu a pozve všechny zájemce na jeho slavnostní otevření.”

Yuri

“Díky CZECH Exclusive se mi podařilo v roce 2005 udělat dobrou investici. Zaměstnanci společnosti mi pomohli s koupí budovy pro luxusní hotel v Mariánských Lázních. Rekonstrukce na klíč včetně poměrně složité představby byla provodena rychle a profesionálně. V roce 2007 mi CZECH Exclusive pomohla prodat tentýž hotel se značným ziskem. Zisk byl v podstatě dvojnásobně větší než vstupní investice.”

Stanislav

“S CZECH Exclusive jsem přišel do styku v roce 2005, kdy jsem hledal objekt pro velkou investici (2 miliony EUR) na českém realitním trhu. Zaměstnanci CZECH Exclusive jsou skuteční odborníci ve svém oboru! Akvizice 20 třípokojových bytů v jedné z nových budov v Praze byla naprosto profesionální. Všechny byty byly plně vybaveny a později i pronajímány společností CZECH Exclusive. Společnost se stará o můj majetek už mnoho let. Každý rok mi společnost poskytuje kompletní zprávu o zisku z pronájmu a o aktuální tržní hodnotě mého majetku, která činí dnes již 4 miliony EUR. Společnost CZECH Exclusive bych doporučil každému, kdo plánuje vstoupit na trh s nemovitostmi.”

David a Leyla

“Když naši dceru přijali na jednu z pražských univerzit, došli jsme k závěru, že je nejvyšší čas pro nákup nemovitosti v České republice. Na doporučení našich přátel, jsme oslovili CZECH Exclusive. Nabídky, které jsme od společnosti obdrželi nás nadchly. Zakoupili jsme hned dva byty najednou, jeden pro dceru a druhý pro sebe. Po dokončení všech potřebných transakcí společnost navrhla pěkný design pro naše interiéry, poté nám rovnou předala klíče od bytů. Jediné, co jsme museli udělat, bylo vstoupit do nových kompletně zařízených bytů. CZECH Exclusive můžeme s potěšením doporučit všem, kteří si váží svého času a kteří chápou, že investovat do kvalitních služeb, je tou nejlepší investicí.”

Edward a Stella

“Hledali jsme možnost, jak rozšířit naše bydlení a po posouzení mnoha variant, jsme se rozhodli pro postavení vlastního domu u Prahy. Český trh je plný nabídek, ale všechny možnosti a nuance oči laika jen tak nespatří. S pomocí CZECH Exclusive proběhla výstavba domu hladce, a to v každém ohledu: výběr 1200m2 pozemku v Líbeznicích nedaleko od Prahy, papírování, proces výstavby, celkový vývoj projektu, krajina, interiér, exteriérový desing. To všechno bylo realizováno naprosto profesionálně. Během několika měsíců jsme mohli pořádat kolaudační párty v domě našich snů. Chtěli bychom poděkovat zaměstnancům CZECH Exclusive také za včasnou pomoc se získáním povolení k pobytu v České republice.”

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše fotografie (vyžadováno)

Vaš Ohlas